O mně

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Ing. Michalis Katapodis


Vizionář a snílek, který je nadšený pro věc.

Rád poznávám lidi mající chuť svůj život žít a smát se.

 

Co dělám?

Jsem převaděč.

S týmem naší firmy 3IT úspěšný eshop převádíme e-shopy našich klientů k zásadně vyšším obratům. Využíváme k tomu naše programátorské esa, magii SEO a výkonnostního marketingu. To vše ladíme promyšleným UX a designem služeb. Hýčkáme klienty našich klientů.

Proč to dělám?

Prostě mě to baví. Práce je mým koníčkem, fascinuje mě živý obor
e-commerce. Rád se učím, pomáhám a dělám věci jinak.

… a nakonec trocha historie:)

Narodil jsem se v roce 1985 v Ostravě, kde současně žiju a působím. Vystudoval jsem VŠB-TUO obor informatika a výpočetní technika, okolo webu se točím od svých 15-ti let (r. 2000). Prvním větším projektem byl e-shop s prodejem použitých mobilních telefonů (2002). Následovala tvorba komerčních internetových prezentací (2003-2010), vývoj a správa komplexního informačního systému pro cestovní kancelář Nikolas tours a.s.

Po VŠ jsem zůstal být věrný našemu rázovitému regionu i rázovitému přístupu – s důrazem na lidský přístup a sílu ovlivňovat vlastní kroky – nebýt jen figurkou ve firemních procesech. Proto jsem v roce 2010 odmítl zajímavé pracovní nabídky a nastoupil do malé firmy s lidským přístupem, který mi sedl.

Aktuálně jsem v této firmě (3IT úspěšný eshop s.r.o.) většinovým majitelem, jednatelem, ale hlavně členem úžasného týmu. Dělám to, co mě baví, proto jsem tam, kde jsem a jsem za to rád.

Máte mi co říct?
Napište mi na michalis.katapodis@3it.cz